3D spausdinimas

Fotopolimero spausdinimas naudojant SLA technologiją

3D spausdinimas naudojant fotopolimerą naudojant SLA technologiją (stereolitografiją) yra erdvinių 3D objektų kūrimo būdas, sukietinant fotopolimerą UV lazeriu. Tai yra daiktų gamyba, vykdant objekto „auginimą“ sluoksniu po sluoksnio, remiantis programinės įrangos modeliu. Šiai technologijai būdingas didžiausias tikslumas, nes sluoksnio storis yra ne didesnis kaip 50 mikronų.

Stereolitografiniams prototipams nereikia sudėtingo apdorojimo, išskyrus atramų pašalinimą, jei tokių yra.

SLA technikos esmė yra tokia: platforma panardinama į skystą polimerą iki vieno sluoksnio storio gylio. Ultravioletinis lazeris, veikdamas paviršių, „nupiešia“ objektą, platforma vėl nuleidžiama sluoksnio dydžiu ir taip toliau, kol bus paruoštas prototipas.

Stereolitografija naudojama daugelyje pramonės šakų, tačiau ji ypač reikalinga medicinoje, odontologijoje, veido ir žandikaulių chirurgijoje, nes technologijos ir medžiagos leidžia anatomiškai tiksliai gauti prototipus. Be to, ši technika naudojama juvelyrikos ir liejyklos, mokslinių tyrimų veikloje.

SLA fotopolimero charakteristikos

Fotopolimeras SLA pagal savo charakteristikas gali pakartoti skirtingas medžiagas, įskaitant elastines gumines medžiagas. Tačiau labiausiai paplitęs fotopolimeras yra panašus į klasikinį ABS plastiką . Tai leidžia jums gauti tikslius prototipus su ploniausiomis sienomis (nuo 0,5 mm) ir lygius paviršius. Fotopolimero medžiagai būdingas padidėjęs atsparumas šilumai ir stiprumas. Iš jo galima atspausdinti net sudėtingiausius mechanizmus, įskaitant tuos, kurie turi judančius elementus.

Kaip užsisakyti 3D spausdinimą naudojant SLA technologiją?

Norėdami užsisakyti spausdinimą naudojant stereolitografijos technologiją mūsų įmonėje, turite pateikti failą su STL arba OBJ formato modeliu. 

Kaip vyksta 3D spausdinimo procesas naudojant SLA technologiją?

3D spausdinimas naudojant SLA technologiją su fotopolimeru atliekamas pagal šią schemą:

  • įkelti STL failą į 3D spausdintuvo programinę įrangą;
  • fotopolimero dervos pildymas į specialų indą;
  • spausdinimo parametrų (sluoksnio dydžio ir kt.) nustatymas;
  • pradėti spausdinti;
  • apdoroti atspausdintą daiktą (plovimas, džiovinimas);
  • valymas ir galutinis ultravioletinis spinduliavimas galutiniam kietėjimui.
  • atramų nuėmimas.

Reikia stereolitografinio 3D spausdinimo? Susisiekite su mumis! Mes paskaičiuosime 3D spausdinimo kainą ir susitarus įvykdysime jūsų užsakymą kuo greičiau ir pristatysime jį jums.
Failą galite siųsti el. Pašto adresu: info@cadcam.lt.